O nas

HISTORIA

Firma TES Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność w 1987 roku jako firma typowo inżynierska, która postawiła sobie od początku wysokie zadania dostarczania urządzeń gwarantujących najnowocześniejsze technologie w przemyśle opakowaniowym:

  • systemy robotyzacji i automatyzacji odcinków technologicznych dowolnych procesów,
  • dedykowane maszyny i urządzenia pod zdefiniowane zastosowania
  • maszyny rozdmuchowe do produkcji pojemników PET z preform.

Wszystkie rozwiązania wykorzystują światowe osiągnięcia inżynierii mechanicznej i elektronicznej.
Firma TES zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a w szczególności nagrodę TOP SELECTION 2000 za najlepszy produkt w kategorii maszyn na Międzynarodowych Targach Opakowań i Maszyn „EMBALLAGE” w Paryżu w 2000 roku.

Więcej

ZESPÓŁ

Kilkunastoosobowy, stale powiększający się zespół inżynierów mechaników oraz automatyków z doświadczeniem praktycznym pozwala w pełni profesjonalnie rozwiązywać powierzone zadania i problemy inżynierskie.

W naszym dziale montażowym pracują wysoko wykwalifikowani monterzy i serwisanci, związani z firmą od wielu lat. Dzięki temu osiągamy wysoką precyzję montażu i bezawaryjność produkowanych urządzeń.

Więcej

NARZĘDZIA PROJEKTOWANIA

W XXI wieku wszelkie wykonywane czynności wspomagane są komputerowo. Firma TES korzysta z dedykowanego sprzętu oraz oprogramowania.

Modelowanie 3D odbywa się w oprogramowaniu SolidWorks firmy Dassault Systemes. Posiada ono wiele ciekawych narzędzi, jednym z nich jest SolidWorks Simulation, który służy do przeprowadzania analiz wytrzymałościowych MES.

Układy oraz schematy elektryczne projektowane są w programie E-plan, zaś programy sterujące w języku C w programie Automation Studio.

Nasze komputery to stacje robocze o najwyższych osiągach, zbudowane na dedykowanych podzespołach takich jak karty graficzne HP Quadro, czy też procesory Intel Xeon.

Takie konfiguracje programowo-sprzętowe minimalizują straty czasowe, wykluczają błędy projektowe oraz pozwalają obsługiwać duże projekty.

Więcej

Aktualności

Zobacz wszystkie | Strony:
  • Zapraszamy na Targi Drinktec

    W dniach 16-20 września dział Maszyn Rozdmuchowych...

  • Nowy pracownik – Jungheinrich TFG 425

    Dział produkcyjny wzbogacił się o nowego pracownika...

Zobacz wszystkie | Strony: